Windykacja masowa


Masowa windykacja to proces polegający na systematycznym odzyskiwaniu długów od dużej liczby dłużników. Dzięki temu podejściu, możliwe jest równoczesne zarządzanie wieloma przypadkami zadłużenia, co znacząco zwiększa efektywność i szybkość odzyskiwania należności. W przeprowadzeniu procesu na drodze sądowej i egzekucyjnej pomóc może Kancelaria Targosz Gajda Adwokaci Spółka Cywilna.

Masowa windykacja dostępna w Kancelarii Targosz Gajda Adwokaci Spółka Cywilna

W Kancelarii Targosz Gajda Adwokaci Spółka Cywilna cały proces rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego pod numerem 601 900 001, wysłania wiadomości na adres sekretariat@odzyskiwaniedlugu.com lub skorzystania z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. 

Po nawiązaniu kontaktu przeprowadzamy wstępną analizę sprawy, uwzględniając ilość spraw, daty wymagalności oraz możliwości skierowania spraw do elektronicznego postępowania upominawczego (e-sąd) lub tradycyjnego postępowania sądowego.

Po złożeniu pozwu, sprawa jest rozpoznawana przez Sąd, który wydaje orzeczenie. Następnie oczekujemy na prawomocność orzeczenia, po czym uzyskujemy tytuł wykonawczy. Następnie kierujemy sprawę do odpowiedniego Komornika. Kancelaria Targosz Gajda Adwokaci Spółka Cywilna współpracuje z wiarygodnymi Komornikami na terenie całego kraju, co zapewnia efektywne prowadzenie postępowania egzekucyjnego.

Zapoznaj się z naszymi referencjami

Jak jeszcze możemy pomóc?

Współpraca z nami nie generuje kosztów po stronie Wierzyciela. Honorarium Kancelarii jest pokrywane przez dłużnika z wyegzekwowanej kwoty, stanowiąc kwotę zasądzoną przez sąd z tytułu kosztów zastępstwa adwokackiego oraz przez Komornika z tytułu kosztów zastępstwa adwokackiego w postępowaniu egzekucyjnym.

Windykacja masowa to tylko część oferty przygotowanej przez Kancelarię Targosz Gajda Adwokaci Spółka Cywilna. Dostępne są również:

Dzięki profesjonalnej i doświadczonej kadrze, odzyskiwanie należności staje się prostsze i bardziej efektywne, a współpraca z wiarygodnymi Komornikami w całym kraju zapewnia szybkie i skuteczne egzekucje.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu wstępnej analizy sprawy. Doskonale orientujemy się w aktualnych przepisach prawa, dlatego nasza Kancelaria jest miejscem, w którym można znaleźć specjalistyczną pomoc.

Dane teleadresowe

Adres:
TARGOSZ GAJDA ADWOKACI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Śląska 6/3,

Kraków

30-003

Polska

E-Mail
Telefon: