Windykacja firm


W Kancelarii Targosz Gajda Adwokaci Spółka Cywilna proponujemy odzyskiwanie długów od osób fizycznych, jak i od podmiotów gospodarczych na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie (ponad 17 000 przeprowadzonych spraw) i wysoka skuteczność działania stanowią podstawę naszego sukcesu w branży windykacyjnej. Powierzając nam swoje sprawy, mogą Państwo skupić się na rozwoju własnego przedsiębiorstwa, nie martwiąc się o zaległe należności.

Odzyskiwanie długów – jak działamy?

Windykacja długów zarówno od osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych rozpoczyna się od kontaktu. Można się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem 601 900 001, drogą mailową na adres sekretariat@odzyskiwaniedlugu.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej.

Po pierwszym kontakcie następuje wstępna analiza sprawy, która obejmuje ilość spraw, datę wymagalności oraz możliwość skierowania do elektronicznego postępowania upominawczego (e-sąd) lub postępowania zwykłego. Następnie sporządzamy pozew i kierujemy sprawę do Sądu. Jedynym kosztem Wierzyciela jest opłata wpisu sądowego bez dodatkowych kosztów honorarium Kancelarii.

Proces ten kończy się rozpoznaniem sprawy przez sąd i wydaniem orzeczenia. Następnie oczekujemy na prawomocność orzeczenia. Następnie uzyskujemy tytuł wykonawczy, który następnie kierujemy do właściwego Komornika. Ten etap rozpoczyna postępowanie egzekucyjne, którego celem jest skuteczne wyegzekwowanie roszczenia dla Klienta – Wierzyciela.

Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi, możliwa jest windykacja dla firm na drodze sądowej i egzekucyjnej, skracając czas i minimalizując koszty dla naszych Klientów.

Zapoznaj się z naszymi referencjami

Oferta Kancelarii Targosz Gajda Adwokaci Spółka Cywilna

Dzięki Kancelarii Targosz Gajda Adwokaci Spółka Cywilna odzyskanie długu od firmy może być przeprowadzone z minimalnym zaangażowaniem Wierzyciela. Kompleksowa obsługa dotyczy również innych usług. To między innymi:

Wybierając Kancelarię Targosz Gajda Adwokaci Spółka Cywilna, decydują się Państwo na profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu wstępnej analizy sprawy. Doskonale orientujemy się w aktualnych przepisach prawa, dlatego nasza Kancelaria jest miejscem, w którym można znaleźć specjalistyczną pomoc.

Dane teleadresowe

Adres:
TARGOSZ GAJDA ADWOKACI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Śląska 6/3,

Kraków

30-003

Polska

E-Mail
Telefon: