Odzyskiwanie długów


Odzyskanie długów świadczone przez Kancelarię Targosz Gajda Adwokaci Spółka Cywilna to profesjonalne wsparcie. Oferta obejmuje kompleksową pomoc prawną na każdym etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego, zarówno dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Dzięki naszym usługom odzyskanie długu staje się procesem szybkim, efektywnym i zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa.

Odzyskanie długów oparte na doświadczeniu i wiedzy

Odzyskiwanie długów przeprowadziliśmy w ponad 17 000  spraw. Współpraca z nami rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego pod numerem 601 900 001, wysłania wiadomości na adres sekretariat@odzyskiwaniedlugu.com lub skorzystania z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Następnie:

  • przeprowadzamy szczegółową analizę, oceniając ilość spraw, daty wymagalności oraz możliwości skierowania sprawy do elektronicznego postępowania upominawczego lub zwykłego postępowania,

  • zajmujemy się sporządzaniem pozwów i skierowaniem ich do właściwego sądu, z naciskiem na elektroniczne postępowanie upominawcze,

  • po złożeniu pozwu, sąd rozpoznaje sprawę i wydaje orzeczenie. Po jego uprawomocnieniu uzyskujemy tytuł wykonawczy i kierujemy sprawę do odpowiedniego Komornika.

Celem Kancelarii Targosz Gajda Adwokaci Spółka Cywilna jest skuteczna windykacja (odzyskiwanie długów) dla Wierzyciela, gwarantując profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy.

Zapoznaj się z naszymi referencjami

Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy

Odzyskiwanie należności pieniężnych świadczymy w formie postępowania sądowego i egzekucyjnego. Pomagamy naszym Klientom odzyskać wierzytelności z wykorzystaniem dostępnych instrumentów prawnych. Jako Kancelaria Targosz Gajda Adwokaci Spółka Cywilna świadczymy również inne usługi. To między innymi:

Pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 601 900 001, adresem e-mail sekretariat@odzyskiwaniedlugu.com. Kontakt możliwy jest również przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu wstępnej analizy sprawy. Doskonale orientujemy się w aktualnych przepisach prawa, dlatego nasza Kancelaria jest miejscem, w którym można znaleźć specjalistyczną pomoc.

Dane teleadresowe

Adres:
TARGOSZ GAJDA ADWOKACI SPÓŁKA CYWILNA

ul. Śląska 6/3,

Kraków

30-003

Polska

E-Mail
Telefon: